درباره فلامینگو پرواز

فلامینگو پرواز
آژانس خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی فلامینگو پرواز در سال 1374 با نام فلامینگو پر با هدف ارتقا سطح گردشگری در منطقه و با شعار قابل اطمینان و پاسخگو، با کادری مجرب و آشنا به قوانین و اصول آژانس داری فعالیت خود را آغاز کرد. در سال1387 نام فلامینگو پرواز را به عنوان نام تجاری خود برگزید و از آن پس با این نام در عرصه مسافرتی و گردشگری به فعالیت خود ادامه می دهد.

تاریخچه:

آژانس  خدمات مسافرت  هوایی و جهانگردی فلامینگو پرواز در سال 1374 با نام فلامینگو پر با هدف ارتقا سطح گردشگری در منطقه و با شعار قابل اطمینان و پاسخگو ،با کادری مجرب و آشنا به قوانین و اصول آژانس داری  فعالیت خود را آغاز کرد .

در سال1387 نام فلامینگو پرواز را به عنوان نام تجاری خود برگزید و از آن پس با این نام در عرصه مسافرتی و گردشگری به فعالیت خود ادامه می دهد .

حوزه های فعالیت:

آژانس فلامینگو پرواز  خدمات متنوعی در زمینه تورهای خروجی , ورودی , رزرو هتل در سراسر دنیا ,  رزرو بلیت برای اقصی نقاط جهان ,  با استفاده از پیشرفته ترین سیستم ها و کادری مجرب در خدمت مسافرین میباشد. مشتری مداری و جلب رضایت مسافران جز اصولی ترین قوانین این مجموعه بوده و  خوشبختانه درطی سال ها ، توانسته در رده آژانس های برتر جای گیرد .

این مجموعه اولین چارتر کننده پرواز های تبریز- دمشق، تبریز- استانبول، تبریز-ازمیر،تبریز-آنتالیا- تبریز،  تبریز- کیش، تبریز- مشهدو تبریز باکو و تنهامجری مستقیم  تور های متنوع اروپا، دور آسیا با کشتی کروز ، برزیل ،آفریقای جنوبی ، روسیه ، تونس با هواپیمایی ترکیه از تبریز بوده است .

افتخارات:

فلامینگو پرواز در سال های متمادی موفق به کسب نشان برتر فروش از ایرلاین هایی چون ترکیش ، ایران ایر و آتا بوده است . 

همچنین در سال  1386 برای اولین بار در سطح کشور برگزار کننده همایش چشم انداز گردشگری آذربایجان  به منظور توسعه سفر های ارزان قیمت و در سال 1389 ،برگزار کننده همایش تجلیل از همسفران فلامینگو پرواز جهت سپاس و تقدیر از همراهان همیشگیش بوده است .  

از دیگر افتخارات این مجموعه می توان به موارد زیر اشاره کرد :

  • برگزار کننده تور تبریز گردی برای اولین بار در سطح کشور برای 8500 دانش آموزان تبریزی به صورت رایگان
  • برگزاری  تور اینفو تبریز برای خبرنگاران خبرگزاری های ترکیه در سال 93
  • برگزاری تور اینفو استان آذربایجان شرقی برای  شرکت های معتبر گردشگری فرانسه در سال 94
  • برگزاری تور تبریز برای   گروه های توریستی چینی در سال 91
  • دریافت تندیس برترین های صنعت گردشگری از  معاون رییس جمهور وقت
  • دریافت لوح تقدیر از طرف معاون رییس جمهور و رییس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری وقت 
  • دریافت لوح تقدیر از طرف معاون گردشگری رییس ستاد تسهیلات و سفرهای کشور
  • و ...

فعالیتهای بین المللی :

آژانس مسافرتی فلامینگو پرواز همواره جهت معرفی جاذبه ها و پتانسیل های گردشگری استان ، در نمایشگاه های گردشگری داخلی و خارجی نظیر نمایشگاه بین المللی TITEX  تهران، نمایشگاه بین اللمللی گردشگری کیش، نمایشگاه بین المللی گردشگری تبریز، نمایشگاه بین المللی ATM  امارات، نمایشگاه بین المللی WHTS  امارات، نمایشگاه بین المللی LATO  لهستان، نمایشگاه بین المللی EMITT  ترکیه ، نمایشگاه VakanTibeurs هلند ، نمایشگاه AITF  آذربایجان و ..حضور فعال داشته است .

خدمات نوین :

   فلامینگو پرواز در سال 1395 با هدف توزیع خدمات جهانگردی ، بلیط و هتل در اقصی نقاط جهان با ارائه سرویس های آنلاین رزرواسیون با نام تجاری بلیت بانک توانسته است گامی بلند در جهت رضایتمندی مسافرین بردارد .