تصاویری از هواپیما روی اسناد تاریخی کشف شده است

تصاویری از هواپیما روی اسناد تاریخی کشف شده است

تصاویری از هواپیما روی اسناد تاریخی کشف شده است
هربار باستان شناسان با کاوش و کشف و رسیدن به وسایل و اسناد تاریخی و قدیمی به یکی از حقایق جالب دست پیدا می کنند که در بیشتر مواقع هم شوک و تعجب همگان را به دنبال دارد. این بار نیز باستان شناسان با یافتن یکی از این سنگ نوشته هایی که به خط هیروگلیف در شهر ابیدوس مصر که قدمتی ۳ هزار ساله برای آن تخمین زدند، به تصاویر عجیبی نیز بر روی آن برخورد کردند.

محققان با انجام بررسی ‌های دقیق متوجه شدند در این سنگ‌ نوشته‌ها تصاویر هلی‌کوپتر، هواپیما و هواپیماهای مربوط به آینده وجود دارد که در کنار آن نمادهای معمول از جمله مار و دیگر حیوانات هم به چشم می خورد. این سنگ ‌نوشته که «هیروگلیف هلی‌کوپتر» نامگذاری شده است،‌ به توضیح یک متن علمی نیز پزداخته است که بسیاری از محققان متفق القول می‌گویند این احتمال وجود دارد که تمدن ‌های باستانی توانایی طراحی هلی‌کوپتر و هواپیما را نداشته‌ اند و در نتیجه،‌ اجسام پرنده آسمانی از کرات دیگر که به زمین آمده‌اند را از نزدیک دیده‌اند.
با این فرضیه، سنگ ‌نوشته کشف شده می‌تواند تصویر مربوط به هلی‌کوپتر و هواپیمای موجودات فضایی ناشناخته ‌ای باشد که به زمین آمده ‌اند. برخی دیگر از باستان شناسان به بیان این تئوری پرداخته اند که تصاویر درج شده در این سنگ ‌نوشته مربوط به بیگانگانی می‌شود که برای سفر به کره زمین آمده‌اند و برخی دیگر آنها را نمادهای معمول برای مصریان باستان معرفی می‌کنند. تئوری توطئه بیگانگان باستانی برای سفر به زمین از سال‌ ها قبل مطرح شده بود و بر اساس آن گفته می‌شود این موجودات فرازمینی اهرام ثلاثه، استون ‌هنج (Stonehenge) و دیگر آثار تاریخ بزرگ را ساخته‌اند.

 

تبلیغ رایگان شما در چراسفر   شانزدهم مرداد 1398
کاملاً رایگان، آگهی و محصولات و خدمات خود را درج کنید چِرا سفر سایت تبلیغات توریستی و بانک مشاغل گردشگری و نیازمندیهای سفر و تور و بلیط و هتل و ویزا و... www.cherasafar.com بهتران.کام سایت تبلیغاتی و بانک مشاغل و نیازمندیهای عمومی و رایگان برای همه مشاغل و افراد. سایت خوتونه. بفرمایید داخل: www.behtaran.com یکبار آگهی بدهید، یک عمر دیده شوید دیگه، وقت دیده شدنه. از رقبا عقب نمانید و معطل نکرده و خود و محصولات و خدماتتان را به همه نشان دهید در چراسفر و بهتران.کام هیچ محدودیتی وجود نداره. در هر زمینه ای که فعالیت دارید، آگهیتان را با هر میزان متنی که دوست دارید، بهمراه تصویر دلخواهتان درج کنید. درکادر لینک نیز میتونید لینک وبسایت یا وبلاگتان را درج کنید که بازدیدکنندگان، روی اون کلیک کنن و مستقیماً بیان توی سایت یا وبلاگ شما اگر تیزر یا فیلم تبلیغاتی دارید، میتوانید در بخش نمایش ویدئو، لینکش را رایگان درج کنید تا همه ببینن مدت ماندگاری آگهیها هم محدودیتی نداره و تا هر زمان که خودتون مایل باشید در سایت بهتران.کام و یا چراسفر کاملاً مجانی نشون داده میشه. اگر هم آگهیتان تکراری نباشه، هر چند تا آگهی که بخواهید میتونید درج کنید

ارسال نظر